RU4S-C-D24
Extended
Manufacturer
IDEC
MFR.Part #
RU4S-C-D24
JLCPCB Part #
C1564425
Package
Plugin,21x27.5mm
Description
-55℃~+60℃ 20ms 20ms 24V 30V@DC、250V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) 6A Silver + Gold Plated 插件,21x27.5mm Power Relays ROHS