RR3B-ULDC48V
MFR.Part #
RR3B-ULDC48V
JLCPCB Part #
C7299426
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+40℃ 10A 25ms 25ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 30V@DC、240V@AC 48V Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS