RR3B-ULDC24V
MFR.Part #
RR3B-ULDC24V
JLCPCB Part #
C1564018
Package
Plugin,36x36mm
Description
-25℃~+40℃ 10A 24V 25ms 25ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 30V@DC、240V@AC Silver 插件,36x36mm Power Relays ROHS