RR2BA-UAC120V
Extended
Manufacturer
IDEC
MFR.Part #
RR2BA-UAC120V
JLCPCB Part #
C6282050
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+40℃ 10A 120V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 25ms 25ms 30V@DC、240V@AC Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS