HY24M49SHB2T02
Extended
Manufacturer
Huiyuan crystal
MFR.Part #
HY24M49SHB2T02
JLCPCB Part #
C7275048
Package
HC-49S
Description
16pF 24MHz 30Ω Through Hole Crystal Oscillator ±30ppm HC-49S Crystals ROHS