HY12288MSMD50324PGB1R10
Extended
Manufacturer
Huiyuan crystal
MFR.Part #
HY12288MSMD50324PGB1R10
JLCPCB Part #
C7275142
Package
SMD5032-4P
Description
12.288MHz 15pF 50Ω Crystal Oscillator ±20ppm SMD5032-4P Crystals ROHS