CR-L5W330ΩJ
Extended
Manufacturer
Huaxing Mechanical-Elec.
MFR.Part #
CR-L5W330ΩJ
JLCPCB Part #
C714746
Description
-1500ppm/℃~+300ppm/℃ -55℃~+250℃ 330Ω 5W 750V Cement Resistor ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS