MF2WS-200KΩ±1%T
MFR.Part #
MF2WS-200KΩ±1%T
JLCPCB Part #
C714159
Description
200kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS