PIM303015D1R5MBCA
Extended
Manufacturer
Huacui Micro
MFR.Part #
PIM303015D1R5MBCA
JLCPCB Part #
C53514937
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5uH 22mΩ 5.5A 7.5A ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS