UV2G3R3M0810
MFR.Part #
UV2G3R3M0810
JLCPCB Part #
C98554
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-45℃~+105℃ 10.2mm 3.3uF 3000hrs@105℃ 400V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS