GVM0J471M0605
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
GVM0J471M0605
JLCPCB Part #
C5456770
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 470uF 5.7mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS