UV2E3R3M0610
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
UV2E3R3M0610
JLCPCB Part #
C88690
Package
SMD,D6.3xL10.2mm
Description
-45℃~+105℃ 10.2mm 250V 3.3uF 3000hrs@105℃ 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS