RYUD400V15UF12*16
MFR.Part #
RYUD400V15UF12*16
JLCPCB Part #
C48970957
Package
SMD,D12.5xL16.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 15uF 16.5mm 400V 6000hrs@105℃ ±20% SMD,D12.5xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS