RYHS25V100UF5*7
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYHS25V100UF5*7
JLCPCB Part #
C48970401
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
100uF 2.15A@100kHz 2000hrs@105℃ 25V 48mΩ@100kHz 5mm 7mm Polymer Plugin,D5xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS