HT1E687M0811PC
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HT1E687M0811PC
JLCPCB Part #
C5438708
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 11mm 2000hrs 25V 3.5mm 680uF 8mm ±20% Plugin,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS