RYRVT10V22UF4*5
MFR.Part #
RYRVT10V22UF4*5
JLCPCB Part #
C48970747
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 21mA@120Hz 22uF 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS