RYHS6.3V1500UF10*12
MFR.Part #
RYHS6.3V1500UF10*12
JLCPCB Part #
C48970349
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 12.5mm 14mΩ@100kHz 1500uF 2000hrs@105℃ 4.9A 6.3V Polymer Plugin,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS