HT1E687M1012PC
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HT1E687M1012PC
JLCPCB Part #
C5438711
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 12mm 2000hrs 25V 5mm 680uF ±20% Plugin,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS