RYRVE35V22UF6*5
MFR.Part #
RYRVE35V22UF6*5
JLCPCB Part #
C48970874
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 115mA@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 35V 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS