HS1A337M0808PC
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HS1A337M0808PC
JLCPCB Part #
C5438536
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs 3.5mm 330uF 8mm 8mm ±20% Plugin,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS