RYHT25V470UF10*12
MFR.Part #
RYHT25V470UF10*12
JLCPCB Part #
C48970506
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
1.95A 10mm 12mm 2000hrs@125℃ 20mΩ@100kHz 25V 470uF Polymer Plugin,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS