HV1C157M0607PZ
MFR.Part #
HV1C157M0607PZ
JLCPCB Part #
C5246525
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 150uF 16V 2.2mm 2000hrs 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS