RYHS16V680UF8*11
MFR.Part #
RYHS16V680UF8*11
JLCPCB Part #
C48970323
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
11.5mm 12mΩ@100kHz 16V 2000hrs@105℃ 4.5A@100kHz 680uF 8mm Polymer Plugin,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS