RVE1E220M0505
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RVE1E220M0505
JLCPCB Part #
C88661
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 25V 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS