HF1E687M1012PC
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HF1E687M1012PC
JLCPCB Part #
C5438825
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12mm 25V 5000hrs 5mm 680uF ±20% Plugin,D10xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS