RYHG50V100UF8*10
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
RYHG50V100UF8*10
JLCPCB Part #
C48970426
Package
Plugin,D8xL10.5mm
Description
10.5mm 100uF 2.45A 2000hrs@105℃ 38mΩ@100kHz 50V 8mm Polymer Plugin,D8xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS