HG1V227M0811PC
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HG1V227M0811PC
JLCPCB Part #
C2895795
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2000hrs 220uF 3.5mm 35V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS