RYGVS25V47UF6*4
MFR.Part #
RYGVS25V47UF6*4
JLCPCB Part #
C48970880
Package
SMD,D6.3xL4.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 4.5mm 46mA@120Hz 47uF 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL4.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS