HT1E477M0611PC
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HT1E477M0611PC
JLCPCB Part #
C5438695
Package
Plugin,D6.3xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 11mm 2.5mm 2000hrs 25V 470uF 6mm ±20% Plugin,D6.3xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS