HS1A567M0610PC
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HS1A567M0610PC
JLCPCB Part #
C5438545
Package
Plugin,D6xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 2.5mm 2000hrs 560uF 6mm ±20% Plugin,D6xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS