HT1C687M5515PC
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HT1C687M5515PC
JLCPCB Part #
C5438633
Package
Plugin,D5.5xL15mm
Description
-55℃~+125℃ 15mm 16V 2.5mm 2000hrs 5.5mm 680uF ±20% Plugin,D5.5xL15mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS