HS1A477M0511PC
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HS1A477M0511PC
JLCPCB Part #
C5438538
Package
Plugin,D5xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 11mm 2000hrs 2mm 470uF 5mm ±20% Plugin,D5xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS