HG1V686M0509PC
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HG1V686M0509PC
JLCPCB Part #
C5438841
Package
Plugin,D5xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs 2mm 35V 5mm 68uF 9mm ±20% Plugin,D5xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS