MPX104K8BA3A00R0
Extended
Manufacturer
Hongzhi Elec
MFR.Part #
MPX104K8BA3A00R0
JLCPCB Part #
C333830
Package
Plugin,P=10mm
Description
100nF 310V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS