RXF-1/2W-3.3R-J-T52
Extended
Manufacturer
Hongda
MFR.Part #
RXF-1/2W-3.3R-J-T52
JLCPCB Part #
C2149600
Package
Plugin,D4xL10mm
Description
3.3Ω 500mW Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS