RXF-2WS-10R-J-T52
Extended
Manufacturer
Hongda
MFR.Part #
RXF-2WS-10R-J-T52
JLCPCB Part #
C2149617
Package
Plugin,D5xL12mm
Description
10Ω 2W Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL12mm Through Hole Resistors ROHS