RXF-1/2WS-3.9R-J-T52
MFR.Part #
RXF-1/2WS-3.9R-J-T52
JLCPCB Part #
C2149598
Package
Plugin,D3xL7mm
Description
3.9Ω 500mW Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3xL7mm Through Hole Resistors ROHS