06T2A32V
Extended
Manufacturer
Hongda
MFR.Part #
06T2A32V
JLCPCB Part #
C529800
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 0.115 0.48mm 0.81mm 1.6mm 2A 32V 50A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS