RXF-1WS-2.2R-J-T52
Extended
Manufacturer
Hongda
MFR.Part #
RXF-1WS-2.2R-J-T52
JLCPCB Part #
C2149609
Package
Plugin,D4xL10mm
Description
1W 2.2Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS