RXF-1WS-22R-J-T52
Extended
Manufacturer
Hongda
MFR.Part #
RXF-1WS-22R-J-T52
JLCPCB Part #
C2149610
Package
Plugin,D4xL10mm
Description
1W 22Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL10mm Through Hole Resistors ROHS