HC-XH2510-8A-M
MFR.Part #
HC-XH2510-8A-M
JLCPCB Part #
C53151731
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.6mm 1x8P 2.54mm 20.32mm 250V 4A 5.8mm 8 8P Beige Brass KK 254(MX2510) PA66 Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS