HC-JXDZRC-3.81-7P
MFR.Part #
HC-JXDZRC-3.81-7P
JLCPCB Part #
C51927091
Package
Push-Pull,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x7P 3.81mm 300V 7 7P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS