HC-XH2510-10A-M
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-XH2510-10A-M
JLCPCB Part #
C53151733
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 11.6mm 1x10P 2.54mm 25.4mm 250V 4A 5.8mm Beige Brass KK 254(MX2510) PA66 Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS