HC-XA2.54-6A
MFR.Part #
HC-XA2.54-6A
JLCPCB Part #
C53151792
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 17.5mm 1x6P 2.5mm 250V 3A 6 6.4mm 6P 8.8mm Beige Brass PA66 Through Hole Tin XA 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS