HC-XA2.54-3A
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-XA2.54-3A
JLCPCB Part #
C53151789
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 6.4mm 8.8mm Beige Brass PA66 Through Hole Tin XA 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS