HC-SUR0.8-8PWT
MFR.Part #
HC-SUR0.8-8PWT
JLCPCB Part #
C53151862
Package
SMD,P=0.8mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 1 1.8mm 1x8P 2.7mm 30V 700mA 8 8.6mm 8P Beige LCP Phosphor bronze SU Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=0.8mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS