HC-SUR0.8-7PLT
MFR.Part #
HC-SUR0.8-7PLT
JLCPCB Part #
C53151870
Package
SMD,P=0.8mm
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 1 1.8mm 1x7P 2.7mm 30V 7 7.8mm 700mA 7P Beige LCP Phosphor bronze SU Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=0.8mm Wire To Board Connector ROHS