HC-PM254-8.5H-2x6PW
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-PM254-8.5H-2x6PW
JLCPCB Part #
C22373932
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 12P 2 2.54mm 2.54mm 2x6P 3A 3mm 5mm Brass Gold Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS