HC-PM200-6.35H-1x7PZ
MFR.Part #
HC-PM200-6.35H-1x7PZ
JLCPCB Part #
C41376139
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 1x7P 2.8mm 2mm 6.35mm 7P Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS