HC-PM127-4.3H-2x5PS
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-PM127-4.3H-2x5PS
JLCPCB Part #
C22436130
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 10P 1A 2 2x5P 4.3mm Gold Phosphor bronze Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS